خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶, 24th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ ساعت ۸:۴۱:۰۸

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  در بازداشتگاه اداره اطلاعات؛ گزارشی از آخرین وضعیت کاوان محمودیان

در بازداشتگاه اداره اطلاعات؛ گزارشی از آخرین وضعیت کاوان محمودیان

خبرگزاری هرانا – از سرنوشت کاوان محمودیان که ۱۸ مهرماه توسط نیروهای اداره اطلاعات شهر کامیاران بازداشت شده بود اطلاعی در دست نبود تا اینکه روز گذشته این زندانی برای نخستین بار با خانواده خود تماس کوتاهی برقرار کرده و از حضور خود در بازداشتگاه اداره اطلاعات شهر سنندج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، کاوان محمودیان مورخ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، در شهر کامیاران توسط ماموران اداره اطلاعات بازداشت شده بود همچنان در اداره اطلاعات به سر می برد.

یک منبع نزدیک به آقای محمودیان با اعلام این خبر به گزارشگر هرانا گفت: “روز گذشته کاوان طی تماسی با خانواده خود، به آنان گفته است که‌ در اداره اطلاعات به سر می برد”.

این منبع مطلع در ادامه سخنان خود افزود: “با مراجعه خانواده وی به اداره اطاعات و پافشاری جهت ملاقات با فرزندشان نامه ای به آنها دادند تا قاضی دادگاه آن را تائید نماید. خانواده محمودیان به دادگاه انقلاب سنندج رفتند و به قاضی هم گفتند که فرزند ما در روستا مشغول کمک به ما و کار کشاورزی بوده‌. ولی مسئولین قضایی در جواب به آنها گفتند که فرزند شما در حال همکاری با یک حزب کردی بوده و به همین دلیل هم شما فعلا نمی توانید با او ملاقات کنید”.

لازم به یادآوری است که مورخ ۱۸ مهر ۱۳۹۶، “کاوان محمودیان” در شهر کامیاران توسط ماموران اداره اطلاعات بازداشت شد.

کاوان محمودیان اهل روستای تنگیسر، و شغلش کشاورزی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید