خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  تنبیه بدنی یک دانش آموز در بجنورد

تنبیه بدنی یک دانش آموز در بجنورد

خبرگزاری هرانا – تنبیه بدنی توسط مدیر مدرسه یک دانش آموز بجنوردی را روانه بیمارستان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خراسان، این دانش آموز مصدوم گفت: “معلم من را به عنوان نماینده کلاس تعیین و خودش برای دقایقی کلاس را ترک کرد و گفت هر کسی شلوغ کرد اسمش را بنویس. من تلاش می کردم کلاس را آرام کنم اما دانش آموزان سر و صدا می کردند. با توجه به، به هم ریختن میزها شروع به مرتب کردن آن ها کردم اما ناگهان یکی محکم پشت سرم زد وقتی برگشتم دیدم مدیر مدرسه است”.

برادر این دانش آموز هم که موضوع تنبیه بدنی برادرش را طی تماس با روزنامه «خراسان شمالی» اطلاع داده بود در اورژانس به خبرنگار ما گفت: “ظهر چهار شنبه مادرم زنگ زد و با گریه گفت به منزل بروم. زمانی که به منزل رسیدم دیدم برادرم بی هوش افتاده است بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردیم”.

پدر این دانش آموز نیز گفت: “از سر پسرم عکس برداری شده است و بعد از بررسی پزشک مشخص می شود آیا ضربه به سر مشکل خاصی برای او به وجود آورده است یا نه؟”

وی مدعی شد: “یکی از نیروهای این مدرسه فرزندم  را با خودرو به منزلمان آورد و بلافاصله از محل دور شد. فرزندم در منزل از حال رفت”.

مدیر آموزش و پرورش بجنورد در این باره به خبرنگار ما گفت: “آخر وقت اداری روز چهارشنبه از دبیرستان مد نظر این موضوع را به من اطلاع دادند و بلافاصله مأموران حراست را فرستادم تا صحت و سقم این ادعا را پیگیری کنند”.

«اسدی» با بیان این که هیچ یک از دبیران و مدیران مدارس حق تنبیه بدنی دانش آموزان را ندارند،اظهار کرد: “ما در دوره های آموزشی ضمن خدمت مدام این موضوع را به دبیران و مدیران مدارس گوشزد می کنیم”.

وی تصریح کرد: “در صورت صحت این ادعا مطابق قانون با مدیر متخلف به میزان شدت جراحت وارد شده به دانش آموز برخورد می کنیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید