خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دستگیری یک نفر در رابطه با آتش زدن مسجدی در سیرجان

دستگیری یک نفر در رابطه با آتش زدن مسجدی در سیرجان

خبرگزاری هرانا – دادستان عمومی و انقلاب سیرجان گفت “فردی که با آتش‌زدن مسجد شریف‌آباد سیرجان از آن فیلم گرفته و در فضای مجازی منتشر کرده بود، توسط مأموران اداره اطلاعات شهرستان سیرجان دستگیر شد”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، محسن نیک‌ورز از دستگیری فردی که با آتش زدن مسجد شریف‌آباد سیرجان از آن فیلم تهیه و در فضای مجازی منتشر کرده بود، توسط مأموران اداره اطلاعات شهرستان خبر داد و اظهار داشت: “این فرد که یک جوان ۲۲ ساله است تحت تأثیر شبکه‌های مجازی معاند نظام اقدام به این کار قبیح کرده و پس از تهیه فیلم، آن را منتشر کرده است”.

دادستان عمومی و انقلاب سیرجان عنوان کرد: “هیچ تصویر و نشانه‌ای از متهم موجود نبود اما با اقدامات و تدابیر پیچیده اطلاعاتی، متهم شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه عصر چهارشنبه دستگیر شد و منزل متهم توسط مأموران اداره اطلاعات محاصره شد و وی قبل از فرار به دام افتاد”.

نیک‌ورز در ارتباط با مجازات این متهم خاطرنشان کرد: “توهین به مقدسات و آتش زدن اماکن عمومی در پرونده جوان ۲۲ ساله موجود است و این اقدامات طبق قانون، ۱۰ سال زندان به‌دنبال دارد”.

در ویدیویی که روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شد، فردی مسجد شریف آباد سیرجان را به آتش می‌کشد.

ری‌استارت نام برنامه‌ای صوتی-تصویری است که محمد حسینی، مجری پیشین تلویزیون ایران آن را اجرا و در فضای مجازی منتشر می‌کند.

آقای حسینی اخیرا از مخاطبان خود خواسته بود که با سنگ یا تفنگ ساچمه‌ای شیشه بانک‌ها، ادارات و خودروهای دولتی را بشکنند تا از این طریق نارضایتی خود را از حکومت نشان دهند.

او در کانال تلگرامی خود تصاویر متعددی از شهرهای مختلف ایران و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر منتشر کرده که هوادارانش را در حال شکستن شیشه ساختمان‌های متعلق به حکومت ایران نشان می‌دهد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید