خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  آذری جهرمی در واکنش به بسته شدن تاینی موویز؛ فیلترینگ در کار نیست، سایت تعطیل و عوامل آن دستگیر شده اند

آذری جهرمی در واکنش به بسته شدن تاینی موویز؛ فیلترینگ در کار نیست، سایت تعطیل و عوامل آن دستگیر شده اند

خبرگزاری هرانا – آذری جهرمی وزیر ارتباطات در واکنش به اعتراض کاربران به تعطیلی یک سایت فیلم و سریال گفت که این سایت فیلتر نشده و وزارت ارتباطات در تعطیلی آن نیز نقشی نداشته است. عباس جعفری دولت آبادی، روز سه شنبه چهارم مهر ماه ۹۶ در اشاره ای که به سایت “تاینی موویز” تعیبر شد گفت متهمان این پرونده که هم اکنون شش نفر از آن‌ها بازداشت شده‌اند، فیلم‌های مبتذل و مستهجن تهیه و دوبله می‌کرده‌اند و در فضای مجازی به فروش می‌رساندند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، محمد جواد آذری جهرمی اظهار داشت: “این سایت فیلم و سریال از سوی وزارت ارتباطات فیلتر نشده است بلکه تعطیل و عوامل آن توسط قوه قضائیه دستگیر شده اند”.

وی ادامه داد: “از سوی وزارت ارتباطات و کارگروه تعیین مصادیق هیچ اقدامی در جهت فیلترینگ این سایت صورت نگرفته و همچنین این وزارتخانه در تعطیلی آن نیز نقشی نداشته است”.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: “عوامل این سایت توسط قوه قضائیه دستگیر شده اند و پس از دستگیری آنها سرورهای سایت خاموش شده و به همین دلیل سایت و محتوای آن در دسترس نیست و در عرصه فضای مجازی فعال نیست”.

آذری جهرمی با بیان اینکه اطلاعات بیشتری درخصوص پرونده عوامل این سایت در اختیار وزارت ارتباطات نیست، افزود: “پیگیری این موضوع باید از دستگاه قضایی صورت گیرد و اطلاعات پرونده در اختیار آنهاست”.

گفتنی است فعالیت یک سایت پر مخاطب دانلود فیلم و سریال در ایران چند روزی است که متوقف شده که این موضوع واکنش های متفاوت کاربران را در پی داشته است.

عباس جعفری دولت آبادی، روز سه شنبه چهارم مهر ماه ۹۶ ضمن اعلام این خبر گفت متهمان این پرونده که هم اکنون شش نفر از آن‌ها بازداشت شده‌اند، فیلم‌های مبتذل و مستهجن تهیه و دوبله می‌کرده‌اند و در فضای مجازی به فروش می‌رساندند.

به دنبال اعلام این خبر از سوی جعفری دولت آبادی، برای فعالان مجازی و کاربران شبکه‌های اجتماعی که از بیش از یک هفته گذشته متوجه به روز نشدن سایت «تاینی موویز» شده بودند، قطعی شد که این خبر در ارتباط با بازداشت مدیر و همکاران این سایت است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید