خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  مهدی کروبی از بیمارستان مرخص شد

مهدی کروبی از بیمارستان مرخص شد

خبرگزاری هرانا – محمدحسین کروبی فرزند مهدی کروبی با اعلام خبر مرخص شدن پدرش از بیمارستان گفت که “همزمان نیروهای امنیتی کارهای مقدماتی را انجام دادند و با استقرار یک کانکس در کوچه منزل ایشان، از منزل خارج شده و در آن کانکس مستقر شدند و دیگر نیروهای امنیتی در منزل ایشان حضور ندارند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جماران، محمدحسین کروبی با اعلام خبر مرخص شدن حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی از بیمارستان اظهار داشت: “از اعتصاب غذایی که پدرم انجام داد و به بیمارستان منتقل شد حدود ۱۴ روز می گذرد و امروز با کشیدن بخیه های ایشان و نبود مشکل، از بیمارستان مرخص شد”.

فرزند مهدی کروبی با تأکید بر بهبودی کامل پدرش افزود: “چند روز اضافه ایشان را در بیمارستان نگه داشتند تا مطمئن شوند که باتری مشکل ندارد و بعد از بیمارستان مرخص کردند. البته برای اثبات سالم بودن باتری، در زمان های معینی که پزشکان مشخص می کنند باید چکاپ های دوره ای انجام شود”.

وی گفت: “همزمان نیروهای امنیتی کارهای مقدماتی را انجام دادند و با استقرار یک کانکس در کوچه منزل ایشان، از منزل خارج شده و در آن کانکس مستقر شدند و دیگر نیروهای امنیتی در منزل ایشان حضور ندارند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید