خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶, 22nd of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ساعت ۲۰:۰۲:۴۱

    خانه  > کودکان  >  دادستان اردبیل: تیم پزشکی آثار آزار و اذیت جنسی “آتنا اصلانی” را تائید کرد

دادستان اردبیل: تیم پزشکی آثار آزار و اذیت جنسی “آتنا اصلانی” را تائید کرد

خبرگزاری هرانا – ربوده شدن و قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی به موجی از التهاب در سطح منطقه تبدیل شده است، امروز دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت که پس از بررسی‌های انجام یافته سرانجام نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی “آتنا اصلانی” مشخص شد و در نهایت تیم پزشکی آثار آزار و اذیت جنسی را تائید کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، ناصر عتباتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: “پس از بررسی‌های انجام یافته سرانجام نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی “آتنا اصلانی” دختر معصوم هفت ساله پارس‌آبادی مشخص شد و  در نهایت تیم پزشکی آثار آزار و اذیت جنسی را تائید کرد”.

وی افزود: “علی‌رغم این که مدت طولانی از زمان قتل نونهال پارس‌آبادی می‌گذرد ولی تحقیقات پزشکی قانونی این موضوع را تائید کرد و پرونده وارد فاز جدیدی شد که تمامی اقدامات و بررسی‌های لازم در این زمینه همچنان با جدیت و اهتمام ویژه ادامه دارد تا بتوانیم تمامی رازهای پنهان این ماجرای پر فراز و نشیب را برای همگان مشخص کنیم”.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل با اشاره به این که طی بررسی‌های انجام یافته مشخص شد که قاتل ۴۲ ساله متاهل و دارای فرزند و سابقه‌دار است، گفت: “این اطمینان به خانواده مقتول و اهالی شهرستان پارس‌آباد داده می‌شود که این پرونده در سریع‌ترین زمان رسیدگی خواهد شد”.

عتباتی بیان کرد: “وفق دستور ریاست دادگستری استان اردبیل و با نظارت دادستان مرکز استان، پروند پرونده به صورت فوق العاده و خارج از نوبت مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت و تمام تلاش و اهداف ما مبنی بر این محور خواهد بود تا بتوانیم عدالت را به طور کامل در حق این طفل معصوم ادا کنیم و حق او را از قاتلش بستانیم”.

وی تصریح کرد: “از عموم مردم انتظار داریم تا آرامش خود را در این زمینه حفظ کنند تا بتوانیم بررسی این پرونده را در کم‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانیم و اخبار موثق را در اختیار هموطنان قرا دهیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید