خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶, 22nd of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ساعت ۱۹:۳۷:۳۸

    خانه  > زنان  >  جوان ۱۹ ساله مینودشتی خواهر خود را به قتل رساند

جوان ۱۹ ساله مینودشتی خواهر خود را به قتل رساند

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت که جوان ۱۹ ساله مینودشتی که از ازدواج خواهرش ناراضی بود، خواهر ٣٠ ساله خود را که فرزندی ۶ ماهه داشت با ضربات چاقو به قتل رساند. قتل های خانوادگی و ناموسی در ایران کماکان قربانی می گیرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، مجتبی مروتی اظهار کرد: “حوالی ساعت ۲۳ و ۲۰ دقیقه شامگاه دوشنبه پسر جوان ۱۹ ساله از اهالی شهرستان مینودشت خواهر ۳۰ ساله خود را با ضربات چاقو به قتل رساند و موجب زخمی شدن داماد خانواده شد”.

وی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: “طبق تحقیقات مشخص شد مقتول و همسرش هر دو ۳۰ ساله بوده که مدتی قبل ازدواج کرده و صاحب فرزندی ۶ ماهه هستند، در این بین برادر ۱۹ ساله مقتول با این ازدواج مخالف بوده است”.

رئیس پلیس آگاهی گلستان اظهار کرد: “شامگاه دوشنبه این جوان که تاکنون از محل سکونت خواهرش اطلاعی نداشته آدرس خواهرش که مربوط به روستای «گوگول» از توابع شهرستان مینودشت بوده را شناسایی کرده و همراه با تعدادی از دوستان و اقوام خود به منزل خواهرش مراجعه می‌کند”.

مروتی تصریح کرد: “قاتل بعداز صدا کردن خواهرش با ضربات چاقو منجر به فوت خواهرش می‌شود که در ادامه همسر مقتول با قاتل درگیر شده و در این بین با چاقو مجروح می‌شود”.

وی اظهار کرد: “حال همسر مقتول به گفته پزشکان خوب است و قاتل و هم دستش هم بلافاصله دستگیر شدند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید