خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  درخواست مشارکت مالی از زندانیان برای حل مشکل آب در زندان

درخواست مشارکت مالی از زندانیان برای حل مشکل آب در زندان

خبرگزاری هرانا – قطعی طولانی مدت آبگرم در زندان رجایی شهر، رندانیان را با مشکلات بهداشتی مواجه کرده است. مسئولان زندان از زندانیان مطالبه مشارکت ۵ میلیون تومانی برای حل مشکل فنی دیگ های گرم کن زندان دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، آبگرم در بعضی بندها و سالن ها ولی بطور خاص در سالن ۲۱ اندرزگاه ۷ زندان رجایی شهر کرج از چندین ماه قبل دچار مشکل و قطعی شده است. زندانیان «سنی مذهب» این سالن با مشکلات بهداشتی و شستشو مواجه هستند.

یک منبع نزدیک به زندانیان سنی مذهب دراین‌باره در گفتگو با گزارشگر هرانا توضیح داد: “از یک طرف می‌گویند مسئولین این قطعی آبگرم را عمدا انجام می‌دهند تا زندانیان اهل سنت را به سالن قبلی‌شان بازگردانند. اما از طرف دیگر رئیس زندان گفته است دیگ آبگرم پوسیده و زندان بودجه تعویض آن که ۵ میلیون تومان است ندارد.”

این منبع آگاه در پایان تاکید کرد: “مسئولین زندان از زندانی‌ها خواسته‌اند خودشان این مشکل را حل کنند یا در حل آن سهیم شوند.”

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. نمیدونم چرا تابحال درباره زندان صفرآبادزنجان مطلبی نمی نویسد که حتی زندانیان از کمترین خدمات رفاهی نیز بی بهره هستند تلفن هفته ای سه تایم7دقیقه ای وضع نضافت وبهداشت بماند؟
    خیلی راحت به زندانیان توهین میشه وموردهتک حرمت قرارمیگیرن
    وقتی به مدیرکل محترم آقای کریمی اعتراض میشه جوابی واسه گفتن نداره حتی حرف زدن بلد نیست وخیلی راحت زندانیان رو مورد ضرب وشتم قرارمیدن
    بند2زندان صفرآباد ازکمترین امکانات رفاهی وقضایی برخورداره وبیشتر اوقات از چشم بازرسان دور نگه داشته میشه

نظر بگذارید