خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ساعت ۲۲:۲۴:۳۷

    خانه  > slide, زندانیان  >  زندانی معترض به نادیده گرفتن تخلفات جنسی در زندان، برهنه و تحقیر شد

زندانی معترض به نادیده گرفتن تخلفات جنسی در زندان، برهنه و تحقیر شد

خبرگزاری هرانا – یک زندانی در زندان رجایی شهر که به برقراری رابطه جنسی “علنی” بین چند تن از زندانیان معترض شده بود توسط پرسنل اندرزگاه مورد ضرب و شتم و سپس تبعید به محلی دیگر قرار گرفت. همچنین مسئولین اندرزگاه این زندانی معترض را به قصد تحقیر برهنه نمودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، نادر محمدی اهل سقز با اتهام قتل و محکوم به قصاص نفس در اندرزگاه ۲ (دارالقران) زندان رجایی‌شهر کرج، به دلیل اعتراض به وجود رابطه جنسی علنی بین زندانیان یا یا به گفته خود «لواط در سالن» و بی توجهی مسئولان دست به اعتصاب غذای اعتراضی زده بود با ضرب‌وشتم، توهین و انتقال تنبیهی توسط مسئولین زندان روبرو شده است.

آقای محمدی در ابتدا با مشاهده زندانیانی که در حال برقراری رابطه جنسی بودند، به آنان اعتراض کرده و با آنان درگیر شده است با بالاگرفتن تنش در سالن، این زندانی توسط آقای مهدوی‌فر رئیس اندرزگاه ۲ به سالن طبقه پایین منتقل و مورد ضرب و شتم و توهین قرار می‌گیرد.

پس از آن، این زندانی به اندرزگاه ۱۰ انتقال داده شده و توسط رئیس این اندرزگاه با نام خانوادگی شجاعی نیز مورد ضرب و شتم و توهین قرار گرفته و با توهین‌های جنسی و به قصد تحقیر توسط این مسئول برهنه نیز شده است.

آقایان شجاعی و مهدوی‌فر هر دو از مسئولین سابق حفاظت اطلاعات زندان اوین هستند که به رجایی شهر منتقل شده اند. آقای شجاعی ریاست اندرزگاه ۴ که اخیرا شاهد اعدام دسته جمعی زندانیان سنی مذهب بود را نیز در کارنامه خود دارد.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. چقدر متعبر منبع کجاست

نظر بگذارید