خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ساعت ۱۸:۴۶:۱۰

    خانه  > سایر گروهها  >  تنبیه دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار

تنبیه دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار

خبرگزاری هرانا ـ مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت که پرونده مدیر خاطی که در یکی از مدارس شهرستان شهریار به تنبیه برخی دانش آموزان اقدام کرده بود، به هیأت رسیدگی به تخلفات ارجاع شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، طی ساعات گذشته، فیلمی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد که تصاویر ضبط و ثبت شده، موید تنبیه بدنی برخی از دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان شهریار است.

علی ذبیحی رئیس آموزش و پرورش شهریار در خصوص صحت این فیلم اظهار داشت: “متأسفانه واقعه تلخ اشاره شده صحت دارد و علیرغم تأکیدات بسیار به مدیران آموزشی و مدارس فعال در این  شهرستان مبنی بر پرهیز از هرگونه تنبیه بدنی، در یکی از مدارس منطقه مذکور، با تعدادی از دانش آموزان برخورد نامناسبی شده  که بلافاصله آموزش و پرورش این شهرستان، پیگیری موضوع را با فوریت در دستور کار قرار داد”.

وی افزود: “پرونده مدیر خاطی به هیأت رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ارجاع و پس از بررسی لازم،برخوردهای قانونی اعمال خواهد شد”.

ذبیحی در خاتمه یادآور شد: “پرهیز و اجتناب مدیران و عوامل آموزشی مدارس از تنبیه بدنی و فیزیکی دانش آموزان ضرورتی است که نادیده گرفتن آن پذیرفته شده نیست و در صورت حادث شدن چنین تخلفاتی، بدون مسامحه برخورد خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید