خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  نماینده ولی فقیه خواستار عزل و محاکمه مدیران فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه شد

نماینده ولی فقیه خواستار عزل و محاکمه مدیران فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه شد

خبرگزاری هرانا ـ «نماینده ولی فقیه» در استان و امام جمعه کرمانشاه خواستار عزل و محاکمه مدیران فرهنگی دانشگاه رازی به دلیل «برگزاری مراسم های هتاکانه به اسلام، پیامبران الهی و اخلاق» شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با اشاره به برگزاری مراسم های اخیر دانشگاه رازی گفت: “طی یک ماه اخیر ببینیم در دانشگاه رازی چه می گذرد، دو هفته پیش هم توجه و تذکر دادم که ببینید اینها چه می کنند و چه کسانی را دعوت می کنند؟ اینها که دعوت می شوند برای کی و چه دعوت می کنند را بررسی کنیم”.

وی مدعی شد: “با مال مردم، بیت المال و خون شهدای شهری که بارها زیر آماج بمباران بود، شعرهایی خواندند و حرف هایی زدند که قابل گفتن نیست”.

وی در ادامه ادعاهای خود افزود: “اینها امانت مردم و فکر بچه های مردم دستشان است، چرا توجه نمی کنند؟ چرا در شعرهایشان به پیامبران اولوالعزم اهانت کردند، مسئولین امور فرهنگی اینها کی هستند؟ گروه فرهنگی هم باید عزل و هم محاکمه شوند و هم در درجه اول توبه کنند. شما دارید پول می گیرید و حقوق می گیرید و این کارها را بر سر بچه های مردم می آورید. دستگاه های امنیتی باید اینها را بررسی کنند”.

این آیت الله گفت: “بنده هم قطعا از اینها نخواهم گذشت، و دنبال می کنم، تا زمانی که اثر بخش باشد کار را دنبال می کنم”.

دانشگاه رازی کرمانشاه طی یک ماه اخیر مراسم های متعددی در قالب برنامه های طنز، سیاسی و… برگزار کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید