خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دری نجف آبادی: مخالف انتقال زندانیان سال ۸۸ به کهریزک بودم

دری نجف آبادی: مخالف انتقال زندانیان سال ۸۸ به کهریزک بودم

خبرگزاری هرانا ـ دری نجف آبادی اذعان داشت که در سال ۸۸ به عنوان دادستان کل کشور، مخالف انتقال زندانیان به کهریزک بوده و پافشاری کرده است که این کار انجام نشود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک شامگاه پنج شنبه در گردهمایی روحانیون شهرستان خمینی شهر اصفهان گفت: “امروز بعضی افراد دخیل در قضیه کهریزک بعد از ۷ سال اعلام می کنند که ما توبه کردیم اما توبه آن ها دیگر اثری ندارد زیرا زیان‌های سنگینی برای کشور داشته است”.

وی ادامه داد: “این غفلت باعث شد تمام دنیا علیه نظام ما معرکه بگیرند، علیه ما توطئه کنند و قانون تصویب نمایند”.

قربانعلی دری نجف آبادی مدعی شد: “در سال ۸۸ در قضیه زندان کهریزک صددرصد مخالف بعضی از اعمال و رفتار مسئولان وقت بودم و در آن زمان به عنوان دادستان کل کشور دستور دادم که انتقال زندانیان صورت نگیرد و حتی آقای اژه ای و دیگران نیز مخالفت خود را در این موضوع اعلام کردند ولی آن ها خودسرانه دست به این حرکت غلط زدند، حالا بعد از ۷ سال اعلام می کنند که اشتباه کرده ایم”.

عضو مجلس خبرگان گفت: “در زمانی که دادستان کل کشور بودم براثر غفلت بعضی از افراد یک خانم براثر حادثه ای فوت نمود و این موضوع موجب قطع رابطه دولت کانادا با ایران شد”.

وی یادآوری کرد: “دولت کانادا براثر همین غفلت علیه نظام ما کارشکنی زیادی کرد”.

دری نجف آبادی بیان داشت: “بعضی مواقع به خاطر اشتباه و کار غلط یک فرد ۸۰ میلیون جمعیت زیر سؤال می روند”.

وی ادامه داد: “یک اشتباه، آثار سوء زیادی را به همراه دارد و ممکن است از یکسو برای کشور و نظام زحمت ایجاد نماید و از دیگر سو، موجب استفاده سوء دشمنان شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید