خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, کارگران  >  هفتمین روز از اعتصاب کارگران شرکت عمران مارون اندیمشک

هفتمین روز از اعتصاب کارگران شرکت عمران مارون اندیمشک

خبرگزاری هرانا – اعتصاب کارگران شرکت عمران مارون (پروژه سدسازی) در اندیشمک، روز جاری سیزدهم شهریورماه وارد هفتمین روز خود شد. این کارگران در روز پنج شنبه هفته گذشته و در پنجمین روز موفق به دریافت سه ماه از معوقات مزدی خود شدند اما خواسته آنان تسویه مطالبات تا پایان مردادماه است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، اعتصاب کارگران شرکت عمران مارون (پروژه سدسازی) در ۲۷ کیلومتری شهرستان اندیشمک در استان خوزستان، روز جاری سیزدهم شهریورماه وارد هفتمین روز خود شد.

یک منبع نزدیک به این کارگران به گزارشگر هرانا تاکید کرد: “این کارگران در پنجمین روز اعتصاب خود در روز پنج شنبه ۱۱شهریورماه موفق شدند سه ماه از طلب‌های عقب افتاده خود را از مدیرعامل این شرکت وشرکت کارفرما (دز آب) دریافت کنند. اما خواسته آن‌ها تسویه حساب کامل حقوق‌های عقب افتاده تا تاریخ ۳۱/۵/۱۳۹۵ است و امروز نیز این اعتصاب اعتراضی ادامه داشت.”

لازم به یادآوری است، کارگران‌ شرکت عمران مارون به دلیل پرداخت نشدن ۵ ماه معوقات مزدی، از روز هفتم شهریور دست به اعتصاب زدند و این اعتصاب در روزهای بعد نیز ادامه یافت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید