خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  پس از لغو کنسرت سبزوار؛ سی هزار نفر کنسرت سالار عقیلی را زنده تماشا کردند

پس از لغو کنسرت سبزوار؛ سی هزار نفر کنسرت سالار عقیلی را زنده تماشا کردند

خبرگزاری هرانا – پس از لغو کنسرت سبزوار، کنسرت آنلاین ارکستر ملل با خوانندگی سالار عقیلی شب گذشته در حالی اجرا شد که سی‌هزار نفر به تماشای این کنسرت آنلاین نشستند و این اجرا را با اینترنت رایگان تماشا کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایلنا؛ شب گذشته یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ سالار عقیلی و ارکستر ملل کنسرت آنلاین خود را برای علاقمندان به موسیقی در سراسر جهان برگزار کردند. در این اجرا که در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، ارکستر ملل به رهبری سهراب کاشف قطعه‌هایی از ساخته‌های پیمان سلطانی را نواخت.

آغاز این کنسرت با حدود نیم ساعت تاخیر همراه بود که علت این تاخیر به دلیل استقبال بسیار زیادِ علاقمندان بود. علاوه بر صندلی‌های تالار اندیشه که هیچ جای خالی نداشت، تمام راه‌روهای تالار هم جایی بود که علاقه‌مندان نشستند و کنسرت را دیدند. همچنین بخشی از تماشاگران در تالار دیگری به صورت آنلاین کنسرت را می‌دیدند.

پیش از آمدن ارکستر روی صحنه، امیر حسین مدرس درباره همکاری‌های شرکت مخابرات با این پروژه گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت مخابرات و مدیرعاملش جناب جهرمی همکاری بسیاری با ما داشتند و به همیت این عزیزان، اینترنتِ دیدن کنسرت آنلاین رایگان شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید