خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵, 17th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ساعت ۱۴:۴۳:۵۵

    خانه  > اندیشه و بیان  >  ماهنامه مهرنامه مجرم شناخته شد

ماهنامه مهرنامه مجرم شناخته شد

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی هیات منصفه مطبوعات استان تهران گفت که در جلسه امروز خبرگزاری ایلنا و سایت خبری بولتن‌نیوز از اتهامات وارده تبرئه شدند، همچنین به اتهام ماهنامه «مهرنامه» هم رسیدگی شد که به اتفاق آرا مجرم شناخته شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به قنل از ایلنا، علی اکبر کساییان با اشاره به جلسه هیات منصفه مطبوعات استان تهران یادآور شد: “در این جلسه با حضور مسعود حیدری به اتهام‌های «خبرگزاری کار ایران» و «سایت پیام نو» در مورد «نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به‌غیر» رسیدگی شد و «ایلنا» به اتفاق آرا مجرم شناخته نشد”.

او افزود: “همچنین پس از بررسی اتهام‌های سایت خبری «بولتن نیوز» در مورد نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر مدیر مسئول این سایت هم مجرم شناخته نشد”.

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات استان تهران یادآور شد: “در این جلسه پس از تایید رای هیات منصفه مطبوعات استان تهران دادگاه رای برائت «ایلنا» و «بولتن نیوز» را صادر کرد”.

کساییان خاطرنشان کرد: “در این جلسه همچنین به اتهام ماهنامه «مهرنامه» مبنی بر نقل مطلب از گروه‌های مخالف نظام همراه با تبلیغ به نفع همان گروه‌ها رسیدگی شد و ماهنامه «مهرنامه» هم به اتفاق آرا مجرم شناخته شد و ضمنا هیات منصفه مطبوعات استان تهران متهم را مستحق تخفیف ندانست”.

جلسه امروز دادگاه مطبوعات استان تهران در شعبه ۹ دادگاه کیفری ۱ استان تهران و به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید