خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵, 20th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ ساعت ۲۳:۰۲:۳۹

    خانه  > کارگران  >  عدم پرداخت حقوق و عیدی کارگران شرکت همراه پوشش

عدم پرداخت حقوق و عیدی کارگران شرکت همراه پوشش

خبرگزاری هرانا – دهها کارگر شاغل در «شرکت خدمات مهندسی نفت و گاز همراه پوشش» چهار ماه حقوق بعلاوه عیدی سال گذشته خود را هنوز دریافت نکرده اند، این موضوع به افزایش مشکلات معیشتی این کارگران دامن زده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، شرکت خدمات مهندسی نفت و گاز همراه پوشش ،عیدی سال ٩۴ و حقوق چهار ماه اخیر دست کم هشتاد تن از کارگران و پرسنل مشغول در این شرکت را پرداخت نکرده است.

یکی از پرسنل این شرکت با اعلام این خبر در گفتگو با گزارشگر هرانا گفت “بعد از فشار و تهدید به کارنکردن مقداری از معوقات ٩۴ به غیر از پرداخت های چهار ماه آخر تصفیه شد و بعد از آن هم تنها پاسخی که به پرسنل داده شده این عبارات بوده است، تحمل کنید و یا هرکس نمی‌تواند با این شرایط کارکند می‌تواند مجموعه را ترک کند.”

گروه شرکت های همراه پوشش با دست‌کم هشتاد پرسنل ثابت و بیش از این تعداد پیمانکار، از زمره سازمان های کم شمار خصوصی فعال در صنایع بالا دستی نفت و گاز ایران است که در حوزه هایی چون طراحی و مهندسی، تهیه و تأمین کالا، ساخت ابزارهای درون چاهی و انجام عملیات رانش این ابزارها در میدان های نفت و گاز از سال ۱۳۷۶ فعالیت می کند.

مطالب مرتـبط

یک نظر

 1. بنام خدا
  سردبیر محترم سلام
  اینجانب حمید یکی از کارکنان شرکت معتبر و معظم همراه پوشش تهران می¬باشم.
  مطلب شما را دیدم از یک طرف خوشحال شدم که به فکر جامعه کارگری هستید و از طرف دیگر ناراحت که چرا خبر کذب بدون دریافت نظر مسئولین ما را منتشر می¬سازید.

  انتظار اصلاح خبر به¬شرح ذیل را داریم:
  1- شرایط تحریم و رکود همه شرکتها را دچار تأخیر در پرداخت حقوق نموده که خاص شرکت ما نیست.
  2- شرکت ما با توجه به سابقه طولانی چندین ساله در طول سالهای فعالیت شهادت می¬دهیم که تعهد خود را به¬موقع نسبت به ما انجام داده است که دلیل محکم آن این است در طول این سال¬ها هیچگونه شکایتی نداشته¬ایم.
  3- مسئولین ما در طی سالهای تحریم و رکود با تدابیر مختلف به وضع ما رسیدگی نموده و مانع از ضربه معیشتی به کارگران شده¬اند.
  4- ما حقوق خود را در سال 94 بطور کامل دریافت کردیم و در سال 95 نیز عیدی و حقوق فروردین را دریافت کرده¬ایم و تا آنجا که اطلاع داریم شرکت در حال تکاپو برای پرداخت¬های معوقه ماههای اخیر می¬باشد.
  ضمن اینکه تعداد کل کارکنان اعم از مهندسین و کارگران و غیره 40 نفر می¬باشد که معلوم نیست تعداد 80 نفر را از کجا آورده¬اید؟

نظر بگذارید