خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ساعت ۲۰:۴۲:۴۳

    خانه  > slide, اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  فعالان مدنی در حمایت از جعفر عظیم زاده تجمع کردند /گزارش تصویری

فعالان مدنی در حمایت از جعفر عظیم زاده تجمع کردند /گزارش تصویری

خبرگزاری هرانا – صبح امروز نزدیکان و همکاران جعفر عظیم‌زاده روز جاری تجمعی در حمایت از این کارگر زندانی که از ۶۳ روز پیش در اعتصاب غذا به سر می برد، در محل دفتر ریاست جمهوری (خیابان پاستور) برگزار کردند. گزارش هرانا از این تجمع و تصاویر مربوطه را در ادامه مشاهده نمایید.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، درپی فراخوان روز گذشته، نزدیکان و همکاران جعفر عظیم‌زاده در حمایت از این کارگر زندانی که از ۶۳ روز پیش در اعتصاب غذا بسر می برد امروز چهارشنبه ۹ تیرماه ساعت ۱۰صبح در محل دفتر ریاست جمهوری تجمعی برگزار شد.

در این تجمع شعارهایی چون «جای کارگر زندان نیست ، جان جعفر در خطر ، هر ساعت یک فاجعه» توسط حمایت کنندگان سر داده شد.

به روایت یکی از شرکت کنندگان، با تداوم حضور تجمع کنندگان بر جو امنیتی افزوده شد و فرمانده یگان نیروی انتظامی خواستار متفرق شدن آن‌ها شد. خانم محمدی و خانم عظیم زاده به نمایندگی از طرف جمعیت به بیان خواسته تجمع کنندگان پرداختند و درنهایت بنا شد، نمایندگان تجمع کنندگان جهت مذاکره با مسئولین روانه ساختمان ریاست جمهوری شوند که بدین وسیله درخواست تجمع کنندگان به صورت مکتوب و امضاء حاضرین برای رسیدگی تسلیم مقامات مربوطه شد.

شایان ذکر است شرکت کنندگان در این تجمع سپس به منظور ملاقات با جعفر عظیم‌زاده به بیمارستان سینا رفتند که با مخالفین ماموران نگهبانی و با درخواست خانم عظیم‌زاده به طور مسالمت آمیز بیمارستان را ترک کردند.

گزارش تصویری این تجمع را در ادامه مشاهده نمایید:

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید