خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵, 21st of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ ساعت ۱۲:۲۶:۲۷

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت ۲۱ زن و مرد در یک مهمانی در کرمان

بازداشت ۲۱ زن و مرد در یک مهمانی در کرمان

خبرگزاری هرانا ـ دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری ۲۱ زن و مرد در یک مهمانی مختلط  شبانه در راستای اجرای طرح ویژه ارتقای امنیت عمومی جامعه خبرداد. وی همچنین به توقیف ۷۳ خودرو به دلیل «اخلال در نظم و ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت برای نوامیس» و دستگیری چهار زن با اتهام «کشف حجاب علنی و متجاهرانه و اخلال در نظم» اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، دادخدا سالاری گفت: “با توجه به لزوم اجرای قوانین شرعی در جامعه و مقابله فوری با هنجارشکنان و مخلین به نظم و امنیت عمومی جامعه و جلوگیری ازبزه روزخواری درملا عام  همزمان با ماه مبارک رمضان اکیپ های ویژه قضات دادسرا عمومی وانقلاب کرمان و ماموران ویژه انتظامی تعیین و با حضور در اماکن و خیابان ها، گزارش ها و امور را رصد کرده اند”.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان در ادامه افزود: “درگزارش های رسیده از سوی اکیپ ویژه ۷۳ دستگاه خودرو به دلیل اخلال در نظم و ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت برای نوامیس توقیف و به پارکینگ انتقال یافت”.

سالاری اضافه کرد: “چهارمتهم زن به دلیل کشف حجاب علنی و متجاهرانه و اخلال در نظم به حکم قضات ویژه درمحل وقوع بزه دستگیر شدند”.

این مقام قضایی همچنین از دستگیری ۲۱ زن و مرد در یک پارتی مختلط خبر داد و گفت: “این  طرح ویژه درراستای ارتقای امنیت عمومی جامعه درکرمان به صورت مستمر اجرا می شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید