خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  صدور حکم قصاص در پی یک قتل ناموسی

صدور حکم قصاص در پی یک قتل ناموسی

خبرگزاری هرانا -ادعاهای زن جوان علیه شوهرش که متهم به قتل دوست پسر خواهرش است، موجب شد تا مرد جوان به قصاص محکوم شد.

به گزارش هرانا به نقل از جام نیوز، پدر و پسری در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستادند که ادعای تازه ای مطرح کردند و گفتند:  “وقتی در خانه نرگس با وحید روبه رو شدند که مشغول کشیدن مواد مخدر بود دست و پای وی را بستند و او را به صندوق عقب خودرو انداختند اما در میان راه او را خفه کردند و جنازه اش را به آتش کشیدند”.

وقتی سعید در جایگاه ویژه ایستاد گفت: “من به تنهایی وحید را کشتم و جنازه اش را به آتش کشیدم چون او را مهدورالدم می دانستم”.

من و پدرم به خانه نرگس رفتیم و هر چه در زدیم کسی پاسخ نداد. من از روی دیوار داخل خانه نرگس پریدم و  ناباورانه با وحید روبه رو شدم. من به خاطر غیرتم وحید را با دو ضربه چاقو کشتم. سپس جنازه را لای پتو پیچیدم و در صندوق عقب ماشین گذاشتم و آن را به آتش کشیدم، او  مستحق مرگ بود.

سپس هیات قضایی از همسر سعید خواست تا در جایگاه شهود قرار بگیرد. این زن گفت: “شوهرم قبلا ماجرا کشتن دوست پنهانی خواهرش را برایم توضیح داده بود. من می دانستم سعید وحید را با چاقو کشته و جنازه اش را به آتش کشیده اما در این مدت از ترسم سکوت کردم و حرفی نزدم تا اینکه پلیس شوهر و پدر شوهرم را دستگیر کرد”.

به دنبال اظهارات این زن هیات قضایی وارد شورا شد و سعید را به قصاص محکوم کرد. پدرش و او به جرم آتش زدن جنازه به زندان نیز محکوم شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید