خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵, 17th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ ساعت ۱۳:۴۶:۳۲

    خانه  > سایر گروهها  >  برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ ساز اردبیل 

برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ ساز اردبیل 

خبرگزاری هرانا ـ رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل گفت که تا پایان سال ۹۴، خیرین مدرسه‌ ساز استان اردبیل هزار و ۴۱۶ کلاس درس در قالب ۳۵۰ مدرسه تحویل داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، جواد قرآن نویس در حاشیه جلسه ساماندهی برنامه‌های جشنواره خیرین مدرسه‌ساز، تصریح کرد: “دور هجدهم جشنواره خیرین مدرسه‌ساز به مانند دوره‌های پیشین با هدف جلب و جذب کمک‌های مردمی و خیری برای ساخت مدرسه برگزار می‌شود”.

وی زمان برگزاری جشنواره را ۲۳ اردیبهشت‌ماه عنوان و تأکید کرد: “تا پایان سال ۹۴ خیرین مدرسه‌ساز استان هزار و ۴۱۶ کلاس درس در قالب ۳۵۰ مدرسه تحویل داده‌اند”.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان با اشاره به اجرای ۲۹ پروژه مدرسه‌سازی در استان افزود: “این تعداد شامل ۱۴۵ کلاس درس است و پیش‌بینی می‌شود ۱۰۰ کلاس درس تا پایان امسال تحویل آموزش‌وپرورش شود.

قرآن نویس با اشاره به رتبه قابل‌توجه استان در فعالیت خیرین مدرسه‌ساز متذکر شد: “از سال ۷۸ تا ۹۴، ۳۰ درصد از مدارس استان توسط خیرین احداث شده است”.

وی با اشاره به کلنگ زنی اخیر دو مدرسه در سال جاری نیز گفت: “این دو مدرسه یکی در نمین به ارزش هفت میلیارد ریال و دیگری در اردبیل به ارزش شش میلیارد ریال کلنگ زنی شده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید