خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵, 18th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۱۹ ساعت ۱۲:۳۳:۴۳

    خانه  > فرهنگی  >  فریدونکنار از داشتن یک کتابخانه معمولی محروم است

فریدونکنار از داشتن یک کتابخانه معمولی محروم است

خبرگزاری هرانا ـ سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار با بیان اینکه این شهرستان از داشتن یک کتابخانه معمولی نیز محروم است، گفت که در صورت تامین اعتبار کتابخانه‌ای مجهز در فریدونکنار احداث می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از بلاغ، نقدی بابایی بلاغ اظهار کرد: “کتابخانه مهمترین جایگاه فرهنگی شهر است اما فریدونکنار از داشتن یک فضای معمولی کتابخانه‌ای محروم است”.

وی با بیان اینکه کتابخانه باید برای مردم به ویژه دانش‌آموزان جذاب باشد تا مورد استقبال قرار بگیرد، افزود: “تلاش کردیم در کتابخانه فریدونکنار با راه‌اندازی بخش‌های مختلف به افزایش جذابیت آن بیافزاییم”.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار با بیان اینکه به تعامل با رسانه‌ها بسیار معتقد هستم، خاطرنشان کرد: “مردم به وسیله رسانه‌ها باید خدمات کتابخانه عمومی فریدونکنار را ببینند”.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود گفت: “با همکاری صورت گرفته با آموزش و پرورش فریدونکنار به دنبال حضور دانش‌آموزان در کتابخانه‌ هستیم چراکه کتابخانه عمومی باید مانند یک دانشگاه پویا باشد”.

وی از احداث یک کتابخانه مجهز در این شهرستان خبر داد و گفت: “در صورت تامین منابع و ورود خیران در این بخش، کتابخانه‌ای مجهز در شأن مردم فریدونکنار احداث می‌شود”.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار در پایان از تصمیم حضور در نمایشگاه کتاب تهران در ماه آینده خبر داد و بیان کرد: “به دنبال آن هستیم تا با حضور در نمایشگاه کتاب تهران تعداد زیادی کتاب برای استفاده جوانان فریدونکناری خریداری شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید