خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴, 13th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ ساعت ۱۶:۳۶:۳۶

    خانه  > اندیشه و بیان  >  سالار عقیلی از جشنواره موسیقی فجر حذف شد

سالار عقیلی از جشنواره موسیقی فجر حذف شد

خبرگزاری هرانا ـ پس از حواشی اخیر حضور سالار عقیلی در شبکه من و تو و انتشار عکس‌هایش با مجریان این شبکه و بی بی سی فارسی، این خواننده موسیقی ایرانی از جشنواره موسیقی فجر کنار گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، فرزاد طالبی سرپرست دفتر موسیقی، درباره حذف این خواننده از جشنواره موسیقی فجر می‌گوید: “درباره موضوع آقای عقیلی و اقدام ایشان، قرار بر این بود که صبر کنیم تا به ایران بازگردند و توضیحاتشان را ارائه کنند. اما مسئله جشواره موسیقی فجر متفاوت است.”

طالبی می‌گوید: “کمیته نظارت جشنواره اطلاعات خود را از بخش‌های مختلف می‌گیرد. دفتر موسیقی با حذف آقای عقیلی باتوجه به اقداماتشان موافق است ولی درنهایت کمیته نظارت آقای عقیلی را حذف کرده است و مسئولیت حذف آقای سالار عقیلی برعهده مدیر جشنواره است.”

با این وجود سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: “درباره حضور عقیلی در سی‌ویکمین دوره جشنواره موسیقی فجر هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده، ابتدا باید ابعاد این اتفاق بررسی شود.”

حسین نوش‌آبادی اظهار کرد: “هنوز تصمیمی مبنی بر ممنوع شدن فعالیت‌های عقیلی در کشور اتخاذ نشده. ابتدا عقیلی باید به ایران برگردد و اتفاق رخ‌ داده، بررسی شود گرچه بعید است وزیر ارشاد نسبت به این موضوع واکنشی خاصی داشته باشد.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید