خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵, 19th of June 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ ساعت ۱۱:۰۹:۲۸

    خانه  > اندیشه و بیان, فرهنگی  >  سخنگوی وزیر ارشاد: شجریان همکاری نمی کند

سخنگوی وزیر ارشاد: شجریان همکاری نمی کند

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی وزارت ارشاد گفت “رفع مشکل اجرای کنسرت شجریان با همکاری خود ایشان راحت‌تر می‌تواند محقق شود که تاکنون چنین همکاری را شاهد نبوده‌ایم”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، حسین نوش‌آبادی در پاسخ به خبرنگار مبنی بر احتمال برگزاری کنسرت برای محمدرضا شجریان گفت: “در حال حاضر شرایط جسمی و پزشکی آقای شجریان اجازه چنین کاری را نمی‌دهد و سلامتی این هنرمند برای ما و خانواده‌اش در اولویت است تا پیگیری مسایل حاشیه‌ای”.

وی افزود: “خوشبختانه فرزند ایشان آقای همایون شجریان با شایستگی نقش هنری خود را ایفا می‌کند و نماینده خوبی برای موسیقی ایران و راه پدرش است و دستاوردهای ارزشمند موسیقی او را حفظ کرده است”.

سخنگوی وزیر ارشاد ادامه داد: “وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمی‌تواند به‌جای سایر نهادها و دستگاه‌های ذیربط دموضوع رفع مشکل کنسرت آقای شجریان را حل و فصل کند. قبلا هم گفتم که رفع این مشکل با همکاری خود ایشان راحت‌تر می‌تواند محقق شود که تاکنون چنین همکاری را شاهد نبوده‌ایم. ارشاد به‌طور خاص و دولت به‌طور عام ارتباط شکلی و محتوایی درباره محدودیت اجرا برای آقای شجریان ندارد و دستگاه‌های دیگر باید نظر بدهند. در حال حاضر هم مسئله سلامت این هنرمند شاخص نسبت به تمام موارد دیگر ارجحیت دارد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید