خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ ساعت ۱۷:۵۱:۴۱

    خانه  > اندیشه و بیان, فرهنگی  >  شهاب حسینی از سمت مشاور هنری جشنواره فجر کناره‌گیری کرد

شهاب حسینی از سمت مشاور هنری جشنواره فجر کناره‌گیری کرد

خبرگزاری هرانا ـ موضع‌گیری دبیر جشنواره‌ی فیلم فجر در قبال فیلم “آشغال‌های دوست داشتنی” و اطلاق اصطلاحِ “معضل” باعث استعفای شهاب حسینی از سمت مشاور هنری جشنواره فیلم فجر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، شهاب حسینی نوشته است: “اینجانب، سید شهاب الدین حسینی به عنوان بازیگر فیلم مذکور برای کاهش معضلات دبیر محترم جشنواره فیلم فجر، بدین وسیله از سمت مشاور جشنواره ی سی و چهارم، اعلام انصراف و کناره‌گیری می‌کنم.”

شهاب حسینی در بخشی از نامه‌اش نوشته است: “متاسفانه، موضع‌گیری دبیر جشنواره‌ی سی و چهارم فیلم فجر در قبال فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» و اطلاق اصطلاحِ «معضل» به این اثر که با مجوز قانونی وزارت محترم ارشاد ساخته شده و طی چند دوره‌ی گذشته در محاق بدبینی و سیاه‌نگری قرار گرفته، امری قابل تامل بوده و نشانگر بطلان تصورات پیشین بنده است. این در حالی است که تهیه‌کننده و کارگردان فیلم آقای محسن امیر یوسفی صبورانه و بدون ایجاد حواشی، طی سه سال اخیر به لحاظ روحی، مادی و معنوی، فشار و خسارات زیادی را متحمل شده است.

دبیر سی‌و چهارمین جشنواره فیلم فجر در ارتباط با عدم ارائه‌ی فیلم  “آشغال‌های دوست داشتنی” برای هیئت انتخاب جشنواره گفته بود که این فیلم سینمایی هر سال معضل جشنواره شده است.

در فیلم “آشغال های دوست داشتنی” که طی دو سال گذشته پروانه نمایش نگرفته است، شهاب حسینی به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده است.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید