خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ساعت ۱۹:۲۴:۱۲

    خانه  > اعدام  >  سحرگاه دوشنبه؛ اعدام یک محکوم در ملأ عام

سحرگاه دوشنبه؛ اعدام یک محکوم در ملأ عام

خبرگزاری هرانا ـ حکم اعدام یک متهم به “قتل”، صبح روز دوشنبه در ملاء عام در شهرستان میاندرود “استان مازندران”، اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جام جم، عصر دهم اردیبهشت امسال یک زن جوان به نام خدیجه در روستای داراب کلای میاندرود برای رفتن به مطب دندانپزشکی از خانه‌اش خارج شد و سوار یک خودروی مشکی‌رنگ با دو سرنشین شد. با طولانی شدن غیبت زن جوان، خانواده‌اش با حضور در پلیس آگاهی ناپدید شدن وی را اطلاع دادند.

در ادامه تحقیقات ماموران توانستند سرنخ‌هایی به دست آورند که نشان می‌داد، زن گمشده سوار خودرویی شده و بعد از آن ناپدید شده است. با دستگیری راننده خودرو و بازجویی از وی، این راننده به عنوان متهم به قتل زن جوان به همراه دوستش شناخته شد.

پس از تکمیل تحقیقات و همچنین چند جلسه محاکمه متهمان در شعبه دوم دادگاه کیفری استان مازندران، متهم ردیف اول پرونده به نام عباس به قصاص در ملأعام در شهرستان میاندرود و به اتهام مشارکت در آدم‌ربایی به تحمل ۱۵ سال حبس و مشارکت در سرقت به عنف علاوه بر رد مال مسروقه به تحمل ده سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق تعزیری و متهم ردیف دوم پرونده نیز به اتهام معاونت در قتل به تحمل ۲۵ سال حبس تعزیری، مشارکت در آدم‌ربایی ۱۵ سال و سرقت به عنف و آزار ده سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شدند که احکام صادره به‌تائید قضات شعبه ۲۹ دیوان‌عالی کشور رسید.

به این ترتیب عباس متهم ردیف اول پرونده پس از آن‌که اولیای دم سهم فرزند صغیر و تفاضل دیه مقتول را پرداخت کردند و تنفیذ ریاست قوه قضاییه و با توجه به اصرار اولیای دم برای اجرای حکم قصاص، روز دوشنبه ۱۴ دی در ملأعام به دار آویخته می‌شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید