خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳, 13th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۱/۰۹ ساعت ۲۳:۰۸:۵۳

    خانه  > سایر گروهها  >  صداوسیما «شجریان» را از صحبت‌های معاون روحانی حذف کرد

صداوسیما «شجریان» را از صحبت‌های معاون روحانی حذف کرد

خبرگزاری هرانا – معاون پارلمانی رییس جمهور در یک برنامه زنده تلویزیونی، مچ صدا و سیما را به دلیل سانسور گفته هایش گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر ایران،در برنامه زنده «شب آفتابی» در شبکه تهران، حجت الاسلام مجید انصاری میهمان برنامه بود که درباره ارتباط دولت و مجلس به سئوالات مجری پاسخ داد.

با این حال در بخشی از برنامه مصاحبه ضبط شده با انصاری در دفتر کارش پخش شد که وی درباره مسائل مختلف از جمله موسیقی صحبت کرد .

او در پاسخ به سئوالی درباره خواننده های مورد علاقه اش گفت: به موسیقی علاقمندم و خصوصا موسیقی سنتی ایرانی را همواره گوش می کنم. انصاری از هنرمندانی همچون شهرام ناظری، حسام الدین سراج و مختاباد که آهنگشان را گوش می‌کند نام برد.

این در حالی است که وقتی مجددا گفتگوی زنده آغاز شد، انصاری با تعجب خطاب به مجری گفت: برایم عجیب است همکاران شما چطور نام استاد شجریان را از گفته های من حذف کردند؟ من آنجا گفتم بیشتر آهنگ های استاد شجریان را گوش می کنم. محمود احمدی مجری این برنامه هم در واکنش گفت: اشکال ندارد حالا دو بار اسم ایشان را آوردید.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. استاد شجریان جزو 50 صدای برتر جهان معرفی شده-معمولی ترین و مردمی ترین خواننده-کسی که در قلب جوانان وپیران این مرز و بوم جای دارد-کسی که شهرت وآوازه جهانیش زره ای بر غرورش نیفزود و همیشه در صحنه گذر نسل ها با مردم بوده و هست-و نه تمجید سران او را از مردم دور کرد و نه توهین سران از ارج و منزلت او نزد مرد کاست.

نظر بگذارید