خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مهدی کروبی تحت عمل جراحی قرار گرفت

مهدی کروبی تحت عمل جراحی قرار گرفت

خبرگزاری هرانا ـ مهدی کروبی، دبیرکل در حصر حزب اعتماد ملی و نامزد معترض انتخابات سال ۸۸ که از ناحیه پا دچار شکستگی شده بود، صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آنا، مهدی کروبی، دبیر کل در حصر حزب اعتماد ملی و نامزد معترض انتخابات سال ۸۸ هفته گذشته به دلیل نقص در آسانسور محل حصر و زمین‌خوردگی، دچار شکستگی مفصل زانوی پای چپ و دوبل ساق پای چپ شده بود.

حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی در این باره گفته است: “عمل جراحی روی پای آقای کروبی صبح امروز با موفقیت انجام شد و حسین فریدون، برادر و دستیار حسن روحانی، با حضور در بیمارستان، سلام رئیس‌جمهوری را به پدر ابلاغ و برای ایشان آرزوی سلامت و بهبودی کرد”.

وی افزود: “روز گذشته نیز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان، در جریان کم و کیف پرونده درمانی وی قرار گرفت”.

مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به طور غیر قانونی در بازداشت خانگی هستند و جز در موارد استثنایی ازجمله انتقال برای درمان، از خروج آنها از محل حصر ممانعت می شود.

لازم به ذکر می باشد، علی‌رغم وعده‌های انتخاباتی حسن روحانی برای “برچیدن حبس‌ها و حصرها”، دو کاندیدای معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، به همراه دکتر زهرا رهنورد هم‌چنان بیش از ۴ سال است که بدون برگزاری هرگونه دادگاهی در حصر غیرقانونی به سر می‌برند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید