خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  بررسی پرونده علی ضیا و فیتیله در کمیته تخلفات صداوسیما

بررسی پرونده علی ضیا و فیتیله در کمیته تخلفات صداوسیما

خبرگزاری هرانا ـ معاون صدا و سیما گفت که دو کمیته به نام مجریان و تخلفات صداوسیما پرونده ضیا و برنامه فیتیله را بررسی می‌کنند و مشخص خواهد شد که علی ضیا می‌تواند سری جدید برنامه امشب را اجرا کند یا خیر.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، علی اصغر پورمحمدی معاون سیما در خصوص مشخص شدن وضعیت علی ضیا و برنامه فیتیله گفت: “دو کمیته به نام مجریان و تخلفات صداوسیما پرونده ضیا و برنامه فیتیله را بررسی می‌کنند و در این کمیته مشخص خواهد شد که علی ضیا می‌تواند سری جدید برنامه امشب را اجرا کند یا خیر”.

پورمحمدی درباره اعلام رسمی ممنوع‌التصویر شدن علی ضیا در اخبار سیما نیز تأکید کرد: “اعلام این موضوع در اخبار سیما اشتباه بود و قرار نبود که در اخبار آن هم به صورت علنی و به آن شدت اعلام شود”.

وی درباره حمایت از مجریان سیما نیز گفت: “همیشه از مجریان حمایت می‌کنیم و در کل حامی هنرمندان هستیم اما اینکه یک عده‌ای تخلفاتی انجام می‌دهند نیز باید رسیدگی شود”.

معاون سیما درباره تصمیم‌گیری‌های جدی از سمت خود و اینکه آیا این سیاست جدید سازمان صداوسیما است نیز اظهار داشت: “به هر حال سیاست جدید سازمان است که در مقابل تخلفات سخت‌گیری شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید