خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴, 15th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ ساعت ۲۰:۵۳:۲۰

    خانه  > اندیشه و بیان  >  تکذیب بازداشت عده‌ای از سرشبکه‌های غیر اخلاقی موبایلی

تکذیب بازداشت عده‌ای از سرشبکه‌های غیر اخلاقی موبایلی

خبرگزاری هرانا – سخنگوی قوه قضائیه در واکنش به گزارش های منتشره در روزهای اخیر در مورد بازداشت سرشاخه‌های «شبکه‌های مستهجن موبایلی» در قزوین این خبر را تکذیب کرد.
به گزارش هرانا به نقل از خبرگزاری‌ ایرناسخنگوی قوه قضائیه خبر بازداشت شدن تعدادی از سرشبکه‌های غیراخلاقی را که در فضای مجازی فعالیت می‌کردند، نادرست خواند و گفت: منتشر‌کننده این خبر به دادستانی قزوین احضار شده است.

غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در ابتدای نشست خبری خود اظهار داشت: در برخی رسانه‌ها خبری آمده بود مبنی بر اینکه چند نفر از سرشبکه‌های غیراخلاقی دستگیر شده‌اند، برخی نوشته بودند این افراد در استان قزوین دستگیر شده‌اند و برخی دیگر نیز به‌صورت کلی خبر داده بودند.

وی اضافه کرد: این خبر صحت ندارد و طبق سؤالی که دفتر ما از دادستان قزوین پرسیده است، مطلقاً چنین خبری نیست و دادستانی قزوین اعلام کرده است که منتشر‌کننده این خبر احضار و از وی در زمینه انتشار این خبر توضیح خواسته شده است.

گفتنی است در روزهای اخیر خبرگزاری های فارس و تسنیم که به نهادهای امنیتی نزدیک هستند از بازداشت تعداد زیادی از فعالان شبکه های اجتماعی موبایلی خبر داده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید