خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴, 8th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ ساعت ۱۶:۰۴:۴۱

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  بازداشت افرادی که علیه امنیت ملی اقداماتی انجام دادند؛ اژه ای خبر داد

بازداشت افرادی که علیه امنیت ملی اقداماتی انجام دادند؛ اژه ای خبر داد

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی دستگاه قضایی گفت که افرادی که علیه امنیت ملی اقداماتی را انجام داده‌اند شناسایی و بازداشت شدند و پرونده آن‌ها در مرحله مقدماتی قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای تصریح کرد: “افرادی که بر اساس گزارش سیستم اطلاعاتی کشور علیه امنیت ملی اقداماتی انجام داده اند شناسایی و بازداشت شده اند و پرونده آن‌ها در مرحله مقدماتی است. از بیان جزئیات بیشتر در این راستا معذورم”.

وی تصریح کرد: در طول شش ماه اول سال ۹۴، ۲۵۱ نفر از اولیای دمی که حق قصاص داشتند و حکم بر قصاص قاتل صادر شده بود از حق خود صرف‌نظر کردند و قصاص دیگر صورت نمی گیرد، البته این غیر از مواردی است که در دادسرا اولیای‌دم رضایت دادند. همانطور که بارها گفته ایم قصاص، حق شخصی است.

محسنی اژه‌ای همچنین گفت: “خبری مبنی بر دستگیری چند نفر از سرشبکه های غیراخلاقی در قزوین منتشر شد که باید بگویم این خبر صحت ندارد و طی صحبتی که با دادستان قزوین داشتم این موضوع را تکذیب می‌کند”.

وی ادامه داد: “در حال پرس و جو از فردی هستیم که چنین خبری را منتشر کرده و می خواهیم بدانیم که اصلا خبر را از کجا آورده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید