خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  تائید حکم اعدام در ملاء عام توسط دیوان عالی کشور

تائید حکم اعدام در ملاء عام توسط دیوان عالی کشور

خبرگزاری هرانا ـ مردی که به اتهام قتل به اعدام در ملا عام محکوم شده بود، با تائید حکم در دیوان عالی کشور در یک قدمی مرگ قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جام، عصر دهم اردیبهشت امسال زن جوانی به نام خدیجه در روستای دارابکلای میاندرود برای رفتن به مطب دندانپزشکی از خانه اش خارج و سوار یک خودروی مشکی با دو سرنشین شد. بعد از آن ناپدید شد و خانواده اش برای یافتن او از پلیس کمک خواستند.

در ادامه راننده خودرو شناسایی و دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل این زن با همدستی دوستش اعتراف کرد.

متهمان در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان مازندران محاکمه شدند و متهم ردیف اول پرونده به اعدام در ملأعام ، ۱۵ سال حبس به اتهام آدم ربایی، رد مال مسروقه و تحمل ۱۰ سال حبس به اتهام سرقت و ۷۴ ضربه شلاق تعزیری و متهم ردیف دوم به تحمل ۲۵ سال حبس تعزیری، به اتهام مشارکت در آدم ربایی به ۱۵ سال حبس و به اتهام سرقت به عنف و آزار به ۱۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شدند که پرونده آنها به دیوان عالی کشور ارسال و چند روز پیش تائید شد و متهم ردیف اول پرونده در یک قدمی مرگ قرار گرفت”.

حجت الاسلام محمدمهدی احمدی میانجی، معاون قوه قضاییه در این باره گفت: “حکم این مجرمان در دیوان عالی کشور تائید وپس از رسیدگی به نقایص، این حکم به زودی به مرحله اجرا درمی آید”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید