خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  مجید محمدی معین به مرکز درمانی خارج از زندان اعزام شد

مجید محمدی معین به مرکز درمانی خارج از زندان اعزام شد

خبرگزاری هرانا- مجید محمدی معین، زندانی محبوس در زندان اوین در پی وخامت وضعیت جسمانی به یک مرکز درمانی خارج از زندان اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مجید محمدی معین، زندانی بند هشت زندان اوین، بر اثر وخامت وضعیت جسمانی و همچنین با تشخیص نارسایی قلبی برای وی به یک مرکز درمانی خارج از زندان اوین اعزام شده است، گفته می شود که آقای معین در اعتراض به وضعیت پرونده دست به اعتصاب غذا زده بود.

پیشتر نیز، مجید محمدی معین، زندانی محبوس در زندان اوین که در اعتراض به حکم صادره اخیر و وضعیت نابسامان خانوادگی ایجاد شده برای او به سبب این حکم، اعلام اعتصاب غذا کرده بود و پس از انتقال به بهداری زندان و حضور خدابخشی دادیار ناظر بر زندان، جواد مومنی مدیر داخلی زندان و نماینده وزارت اطلاعات و همچنین قول مساعد ایشان برای حل مشکلات به اعتصاب غذای خود پایان داد.

مرداد ماه سال جاری مجید محمدی معین، زندانی که از بهمن ماه سال ۸۹ محکومیت چهارساله خود در زندان اوین را سپری می کند، در پرونده جدیدی به تحمل یک سال حبس بیشتر محکوم شد.

آقای محمدی معین، در سال ۹۳ در حالی که در زندان به سر می برد به تبلیغ علیه نظام متهم و سپس به یک سال حبس تعزیری محکوم شد، حکم صادره پس از اعتراض نامبرده در شعبه ۳۶ تجدیدنظر استان تایید و در مرداد ماه سال جاری به نامبرده در زندان ابلاغ گردید، حکم صادره میزان مدتی که نامبرده در زندان خواهد بود را افزایش می دهد.

مجید محمدی معین، خبرنگار روزنامه بیان و سلام و مدیر کمیته اقتصادی انجمن ورزشی نویسان جوان به اتهام اجتماع و تبانی و اقدام علیه امنیت ملی به چهار سال حبس تعزیری محکوم شده بود و از سال ۸۹ در زندان به سر می برد. مشخص نیست محکومیت آقای معین ارتباطی با فعالیت های روزنامه نگاری او داشته باشد.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید