خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  شناسایی ۸ متجاوز به دختری دانشجو

شناسایی ۸ متجاوز به دختری دانشجو

شناسایی ۸ متجاوز به دختری دانشجو

خبرگزاری هرانا ـ ۸ متجاوز به دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی در یکی از شهرهای استان سمنان توسط پلیس امنیت اخلاقی این شهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از روزنامه شهروند، هفته پیش یک دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای استان سمنان برای رفتن به داخل شهر سوار یک پراید با ٢ مسافر شد این درحالی بود که روی سقف خودرو تابلوی تاکسی تلفنی نصب شده بود.

دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای استان سمنان برای رفتن به داخل شهر سوار یک پراید با ٢ مسافر شد، راننده پراید پس از حرکت از مقابل دانشگاه به یک خیابان فرعی تغییر مسیر داد و دختر جوان که متوجه تغییر مسیر خودرو شده بود به راننده اعتراض کرد، در همین زمان دختر دانشجو متوجه نیت شوم سرنشینان می‌شود اما ٢ جوان داخل خودرو با چاقو او را تهدید به سکوت کردند.

آنها پس از انتقال این دختر دانشجو به یکی از باغ‌های روستایی در ۶ کیلومتری جنوب شهر به همراه ۵ نفر دیگر از او را مورد تجاوز قرار داده و سپس در یکی از خیابان‌های شهر رها کردند.

ماموران پلیس امنیت اخلاقی این شهرستان با اطلاع از این موضوع بلافاصله تحقیقات خود را آغاز کردند.

بررسی‌ها نشان می‌داد این باند با نصب تابلوی قلابی یکی از آژانس‌های تلفنی شهرستان روی خودروی خود اقدام به ربودن دختر جوان کرده بودند.

سرانجام پس از یک هفته تلاش ماموران پلیس ٨ عضو این باند دستگیر شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید