خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  گروههای ۱۰ نفره تذکر زبانی امربه معروف تشکیل می شود

گروههای ۱۰ نفره تذکر زبانی امربه معروف تشکیل می شود

خبرگزاری هرانا ـ معاون تشکلهای مردمی ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر از جذب و ساماندهی گروه های ۱۰ نفره امر به معروف و نهی از منکر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، سیدمهدی امینی گفت: “با تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، جذب و سازماندهی گروه های ۱۰ نفره امر به معروف و نهی از منکر برای تذکر زبانی آغاز شده است”.

وی یاد آور شد: “با سازماندهی گروه های امر به معروف و نهی از منکر، چهار هزار و ۶۰۰ گروه برای تذکر زبانی در کشور تشکیل می شود”.

وی بر استفاده از تجربه شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در اجرای قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تاکید و خاطرنشان کرد: “نیروهای جذب شده در حوزه های سازمانی، مساجد، هیات های مذهبی و اصناف، پس از آموزش های لازم برای تذکر زبانی، فعالیت خود را آغاز می کنند”

امینی تاکید کرد: “اجرای فریضه مغفول مانده امر به معروف و نهی از منکر نیازمند تعامل تمام حوزه های فرهنگی و اجتماعی جامعه برای مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان است”.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان نیز در دیدار با سیدمهدی امینی با بیان اینکه برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر مشارکت همگانی لازم است، گفت:” فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید از خانواده شروع شود”.

سید محمد شاهچراغی، “بهترین راه اصلاح جامعه و ریشه کن کردن منکرات را امر به معروف و نهی از منکر دانست”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید