خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  سخنگوی هیات‌ منصفه مطبوعات: روزنامه‌های “قانون” و “روزان” مجرم شناخته شدند

سخنگوی هیات‌ منصفه مطبوعات: روزنامه‌های “قانون” و “روزان” مجرم شناخته شدند

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی هیات‌ منصفه مطبوعات استان‌ تهران گفت که بررسی اتهامات دو روزنامه‌ “قانون” و “روزان” در شعبه‌های ۳ و ۸ دادگاه کیفری استان تهران انجام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، علی‌اکبر کساییان با اشاره به جلسه امروز دادگاه مطبوعات عنوان کرد: “امروز در شعبه ۸ دادگاه کیفری استان به ریاست قاضی حسین اصغرزاده به اتهامات روزنامه قانون به مدیرمسئولی مهناز مظاهری رسیدگی شد”.

وی افزود: “اتهامات این روز نامه نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر و افترا بود که دو مورد اتهام اول با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و در مورد اتهام افترا با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد. ضمنا هیات منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف دانست”.

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات استان تهران تاکید کرد: “جلسه دیگر رسیدگی به اتهام شمسی پورمحمدی مدیر مسئول روزنامه روزان بود که در شعبه ۳ دادگاه کیفری استان و به ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد”.

وی ادامه داد: “در این جلسه متهم در مورد اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و هیات منصفه مطبوعات استان تهران وی را مستحق تخفیف ندانست”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید