خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  جمعیت کشور دو برابر ولی جمعیت زندانیان هفت برابر شده است

جمعیت کشور دو برابر ولی جمعیت زندانیان هفت برابر شده است

خبرگزاری هرانا – رئیس سازمان زندان‌ها «اصغر جهانگیری» در جلسه شواری قضائی استان اردبیل گفت: در۳۶ سال گذشته جمعیت کشور دو برابر، اما جمعیت کیفری هفت برابر شده است. وی تاکید کرد “امیدوارم زندان‌ها غیراز اشرار و نا امن‌ کنندگان نظم و امنیت جامعه، جای فرد دیگری نباشد”.

به گزارش هرانا به نقل از تارنمای سازمان زندانها، آقای جهانگیری در این نشست گفت: وقتی تورم و بیکاری در جامعه بالا است و مشکلات اقتصادی در بخش‌های مختلف مشاهده می‌شود، شرایطی فراهم می شود که افراد دست به جرم بزنند. بخشی از این مشکلات ناشی ازتحریم‌ها و اقدامات دولت‌های خارجی است اما بخش دیگر آن ناشی از سوء مدیریت داخلی است. در۳۶ سال گذشته جمعیت کشور دو برابر، اما جمعیت کیفری هفت برابر شده است. نحوه ورود مواد مخدر به زندان‌ها پیچیده شده و با بازرسی‌های عادی امکان کشف وجود ندارد. امیدواریم با خرید دستگاه‌های پیشرفته و تجهیز زندان‌ها، ورود مواد مخدر به زندان‌ها را به صفر برسانیم. امیدوارم زندان‌ها غیراز اشرار و نا امن‌ کنندگان نظم و امنیت جامعه، جای فرد دیگری نباشد.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. با تبریک و تهنیت خدمت ولی‌ فقیه مطلق ( یعنی‌ دیکتاتور و فاشیست کامل) و تمام سینه چاکان ولایت و اسلام ناب محمدی . این آمار یکی‌ از میلیون بازده‌های جمهوری اسلامی است. میباید گفتار و قول‌های خمینی را در کوچه و بازار به مردم یاد آوری کرد. ۲برابر جمعیت ، ۷ برابر زندانی …… و همچنین ۹ برابر اعدام ….. آبروی رفتهٔ یک ملت کهن با تمدن چندین هزار ساله قابل شمارش و طبقه‌بندی نیست.

نظر بگذارید