خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  حمله مسلحانه در یاسوج یک کشته و پنج مجروح به جای گذاشت

حمله مسلحانه در یاسوج یک کشته و پنج مجروح به جای گذاشت

خبرگزاری هرانا ـ معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حمله مسلحانه یک فرد ناشناس به پنج نفر در نیمه‌ شب گذشته خبرداد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، فتاح محمدی گفت: “حوالی ساعت سه دیشب، فرد ناشناسی بعد از پیاده شدن از خودرو و احوالپرسی با تعدادی جوان در بلوار امام خمینی یاسوج، به ماشین خود برمی‌گردد و با اسلحه ساچمه‌زنی، به آنان شلیک می‌کند و از محل فرار می‌کند”.

وی با بیان اینکه دلیل یا دلایل این اقدام نامعلوم است، اظهارکرد: “پنج نفر بدلیل شلیک گلوله مجروح و یک نفر متاسفانه در این حادثه کشته شد”.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاسف از کشته شدن این جوان و تسلیت به خانواده وی، خاطرنشان کرد: “اقدامات امنیتی و انتظامی درحال انجام و تاحصول نتیجه نمی‌توان هیچگونه اظهارنظری کرد”.

محمدی افزود: “باکسانی که مخل امنیت و رفاه مردم شوند بشدت برخورد خواهد شد و ما به مردم قول می دهیم که به محض به نتیجه رسیدن تحقیقات ، مطالب لازم را به آنان را اعلام کنیم”.

فرماندار بویراحمد گفت: “پنج نفر بدلیل شلیک گلوله اسلحه ساچمه زنی برای مداوا انتقال داده شدند که یکی از آنان مرخص و مابقی در حال مداوا هستند”.

هوشنگ یاری پور افزود: “از چهار نفر دیگر، یک نفر در ” آی . سی . یو ” بستری و سه نفر دیگر وضعیت بهتری دارند”.

وی دلیل یا دلایل این اقدام را نامعلوم دانست و اظهارداشت: “متاسفانه یک نفر کشته شده که تحقیقات انتظامی و امنیتی در حال انجام است”.

یاری پورافزود: «ک- ت» فرد کشته شده جوان و بالای ۲۰ سال بوده که قبل از اینکه به بیمارستان جهت مداوا رسانیده شود در مسیر بیمارستان متاسفانه فوت کرد.

فرماندار بویراحمد گفت: “هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و دستگاه‌های لازم در حال انجام بررسی‌های خود هستند”.

یاری پور تاکید کرد که اقدام شب گذشته یاسوج و کشته و مجروح شدن شش نفر در بلوار امام خمینی این شهر ارتباطی به درگیری ” سی سخت ” مرکز ندارد.

وی افزود: “از رسانه‌ها می‌خواهیم این اقدام را به درگیری ” سی سخت ” مرکز شهرستان دنا ربط ندهند”.

فرماندار بویراحمد نیز از فعالیت گسترده دستگاه‌های امنیتی و انتظامی تا رسیدن به نتیجه مطلوب خبرداد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید