خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, زندانیان  >  انتقال مواد مخدر توسط رئیس بند دارالقرآن زندان رجایی شهر

انتقال مواد مخدر توسط رئیس بند دارالقرآن زندان رجایی شهر

خبرگزاری هرانا – نجم الدین حسینی، رئیس بند ۲ (دارالقران) زندان رجایی شهر کرج، به اتهام حمل ۵۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، نجم الدین حسینی که به دلیل انتقال ۵۰ گرم مواد مخدر به داخل زندان، بازداشت شده و دیشب نیز در سلول های انفرادی زندان رجایی شهر کرج محبوس بوده، قرار است امروز بیست و پنجم خرداد ماه دادگاهی شود.

بند دو زندان رجایی شهر کرج معروف به دارالقرآن، یکى از بندهاى مذهبى و ایدئولوژیک زندان است و مخصوص زندانیان مذهبى است و یا زندانیانى که مى خواهند با حفظ و خواندن بیشتر قرآن و انجام امور مذهبى از عفو و مرخصى استفاده کنند.

چندی پیش، نجم الدین حسینی در بند دارالقرآن اقدام به ضرب و شتم زندانی سیاسی، بهنام ابراهیم زاده کرده بود که موجب انتقال این کارگر زندانی به سلول های انفرادی شد.

موضوع حمل مواد مخدر توسط کارمندان و روسای زندان مسئله ای است که همواره مطرح بوده ولی کمتر خبری از برخورد جدی با آن شنیده شده است، یکی از منابع هرانا، در این باره گفت: “ورود مواد توسط زندانبان ها و یا با کمک آنها همیشه وجود داشته، این بازداشت هم احتمالا به دلیل تسویه حساب با وی انجام شده و بعید است برخورد جدی بشود.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید