خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴, 2nd of August 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ ساعت ۰:۲۸:۲۸

    خانه  > slide, اعدام  >  ادامه اعدام ها در قزلحصار؛ دست کم ۱۳ محکوم در انفرادی / تصاویر

ادامه اعدام ها در قزلحصار؛ دست کم ۱۳ محکوم در انفرادی / تصاویر

خبرگزاری هرانا – دست کم ۱۳ زندانی، همچنان در سلول های انفرادی زندان قزلحصار کرج، در انتظار اجرای قریب الوقوع حکم اعدام به سر می برند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز از تعدادی از خانواده های این زندانیان خواسته شده است تا برای آخرین بار ملاقات به زندان قزلحصار کرج مراجعه کنند و قرار است حکم اعدام آنان سحرگاه چهارشنبه، بیستم خرداد ماه، اجرا شود.

اگرچه تعداد دقیق کسانی که در انتظار اجرای قریب الوقوع حکم اعدام اند بیش از این است ولی هویت ۱۳ تن از آنان که هم اینک در سلول های انفرادی قزلحصار به سر می برند و همگی با اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده اند، به شرح زیر به اطلاع هرانا رسیده است.

۱.حسن نور محمدی ۲.غلامرضا سلطانی ۳.علی افشاری ۴.حسین عالمی ۵.رضاکارگری ۶.رضامنصوری ۷.محمد جنتی ۸.بهروزکرمی ۹.حسن نورمحمدی ۱۰.رضا نور محمدی، بیست ساله ۱۰.پرویز نادری ۱۱.جاسم ویسی ۱۲.سالار محمودزاده ۱۳.مصطفی کوهی

اسامی محمد استیری، مسعود عباسی، بهروز صحرایی، یوسف خونانی و بابک رحیمی نیز از جمله کسانی بوده اند که روز دوشنبه در زندان قزل حصار به دار آویخته شده اند.

همزمان منابع هرانا، از انتقال ۸ محکوم جرائم مواد مخدر، از زندان پیربنا شیراز به زندان عادل آباد جهت اجرای حکم خبر داده اند.

تصاویر زیر متعلق به سه تن از زندانیان قزلحصار است، علی افشاری هم اکنون در سلول انفرادی و منتظر اجرای حکم است و آقای بابک رحیمی و مسعود عباسی روز دوشنبه اعدام شده اند.

 

 

 

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید