خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  نادر قاضی پور: درباره عملکرد وزارت اطلاعات در سیستان بلوچستان از وزیر سوال خواهم کرد

نادر قاضی پور: درباره عملکرد وزارت اطلاعات در سیستان بلوچستان از وزیر سوال خواهم کرد

خبرگزاری هرانا ـ نادر قاضی پور،می گوید که در جلسه روز آینده مجلس سه شنبه ۱۹ خرداد ماه، از وزیر اطلاعات دربار عملکرد این وزارتخانه در کنترل “اشرار” استان سیستان و بلوچستان سوال خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، نادر قاضی پور، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن درباره جلسه روز آینده ومجلس و حضور وزیر اطلاعات گفت: “در جلسه‌ای که روز آینده از سوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برگزار خواهد شد، از حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی، وزیر اطلاعات دعوت به عمل‌ آمده تا ضمن حضور در این کمیسیون، به سوالات نمایندگان پاسخ گوید.”

وی که یکی از پرسشگران این جلسه است، با اشاره به پرسش خود از وزیر اطلاعات اظهار کرد: “در این جلسه بنده سوالی را از سوی خود و دو تن از نمایندگان مبنی بر اینکه چرا وزارت اطلاعات کشورمان، از روند به شهادت رسیدن کارمندان وزارت بهداشت ساکن استان سیستان و بلوچستان، توسط اشرار این منطقه جلوگیری نمی‌کند. مطرح خواهم کرد.”

دوازده نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، جهت طرح سوالات خود از وزیر اطلاعات وی را به این کمیسیون فراخواندند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه جلسات کمیسیون‌های تخصصی پارلمان را تشکیل می‌دهند و موارد مطرح شده در دستور کار خود را بررسی خواهند کرد.

 

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید