خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳, 17th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۶/۰۹ ساعت ۱۲:۴۴:۱۳

    خانه  > زندانیان  >  حمله قلبی رضا انتصاری و بی خبری خانواده از وضعیت وی

حمله قلبی رضا انتصاری و بی خبری خانواده از وضعیت وی

خبرگزاری هرانا – در پی انتشار خبر حمله قلبی رضا انتصاری، خانواده این فعال حقوق دراویش، به جستجوی گسترده در بیمارستان‌های زیر نظر قوه قضاییه، وزارت اطلاعات و سازمان زندان‌ها در شهر تهران پرداختند، با این حال این جستجوها منجر به یافتن هیچ خبری از سرنوشت وی نشد.

به گزارش هرانا به نقل از مجذوبان نور، مقارن ظهر روز گذشته، شنبه ٨ شهریور، اخباری درباره اینکه آقای انتصاری به حمله قلبی دچار شده‌اند انتشار یافت که در پی آن، خانواده این درویش زندانى، در بی‌خبری مطلق از وضعیت جسمى و محل بستری وى، تمام بیمارستان‌های تحت نظر سازمان زندان‌ها، وزارت اطلاعات و قوه قضاییه را جستجو کردند اما نه از مقامى در دادستانى، نه از مسوولان زندان و نه از بیمارستان‌های زیر نظر این دستگاه‌ها، هیچ پاسخى دریافت نکردند.

آقای انتصاری در شهریور ١٣٩٠، به دلیل اطلاع رسانى از حمله به دراویش منطقه کوار در استان فارس، بازداشت شد و از آن زمان تا امروز، بدون ساعتى مرخصی در زندان است.

این درویش گنابادی در هنگام دستگیرى، مورد ضرب و شتم ماموران اطلاعات که بدون حکم احضار به محل کار وی حمله کرده بودند قرار گرفت و از ناحیه دست و دنده دچار شکستگى شدید شد اما با همین وضعیت به سلول انفرادی بند ٢۴٠ اطلاعات انتقال یافته و زیر بازجویی قرار گرفت.

آقای انتصاری، از خبرنگاران و تصویربرداران اخراجى صدا و سیما است که با حکم دادگاهی غیابی به ریاست قاضی صلواتی در سال ٩٢ (دو سال پس از بازداشت در زندان) به هشت سال و نیم حبس تعزیرى محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید