خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳, 19th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۸/۰۶ ساعت ۱۶:۱۱:۱۵

    خانه  > سایر گروهها  >  وضعیت نامعلوم پرونده مرتضوی در تامین اجتماعی

وضعیت نامعلوم پرونده مرتضوی در تامین اجتماعی

خبرگزاری هرانا – یکی از وکلای شکات میگوید با توجه به پرونده سوءاستفاده مالی مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی و شکایت سازمان بازرسی کل کشور، امیدواریم هر چه زود‌تر بازپرس، مرتضوی را احضار و به او تفهیم اتهام کند.

به گزارش هرانا به نقل از ایلنا؛ یکی از وکلای شاکی پرونده دادستان سابق تهران گفت: با توجه به پرونده سوءاستفاده مالی مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی و شکایت سازمان بازرسی کل کشور، امیدواریم هر چه زود‌تر بازپرس، مرتضوی را احضار و به او تفهیم اتهام کند.

پیمان حاج محمودعطار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به پرونده مسعود میرکاظمی در خصوص بنزین‌های آلوده گفت: مستنداتی از سازمان محیط زیست و اداره بهداشت و درمان در تایید آلوده بودن این بنزین وجود دارد و می‌رکاظمی در این خصوص به دادسرا احضار شده است.

وی با بیان اینکه میرکاظمی تا به امروز به دادسرا نرفته، گفت: با این حال بازپرس پرونده نیز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. درست است که امروز می‌رکاظمی نماینده مجلس است، اما این جرم زمانی واقع شده است که او نماینده مجلس نبوده و مصونیت نمایندگی نداشته است.

عطار گفت: با توجه به پرونده سوءاستفاده مالی مرتضوی در سازمان تامین اجتماعی و شکایت سازمان بازرسی کل کشور، امیدواریم هر چه زود‌تر بازپرس، مرتضوی را احضار و به او تفهیم اتهام کند.

وی افزود: متاسفانه هیچ یک از پرونده‌های متعدد سعید مرتضوی تا به امروز به طور کامل تعیین تکلیف نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید