خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳, 4th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۷/۰۸ ساعت ۱۵:۴۹:۱۰

    خانه  > زنان  >  معصومه عطایی از قصاص پدرشوهرش گذشت

معصومه عطایی از قصاص پدرشوهرش گذشت

خبرگزاری هرانا – وکیل‌مدافع معصومه عطایی (قربانی اسیدپاشی) از اعلام گذشت موکلش از قصاص پدر شوهرش خبر داد.

به گزارش هرانا، عبدالصمد خرمشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این مطلب، گفت: معصومه عطایی قربانی اسیدپاشی توسط پدرشوهرش از اجرای حکم قصاص که دادگاه برای متهم صادر کرده بود، گذشت کرد.

وی ادامه داد: این اعلام گذشت از اجرای حکم قصاص در برابر این بود که شوهرش در مقابل حضانت فرزندشان هیچ گونه ادعایی نداشته باشد و حضانت فرزند به معصومه عطایی واگذار شود.

وکیل‌مدافع این قربانی اسیدپاشی تصریح کرد: ‌ در این راستا کلیه دعاوی که در محاکم درباره حضانت فرزند بین موکل و همسرش مطرح بود مسترد شد.

بنا بر این گزارش، شهریور ماه سال ۸۹ پدرشوهر معصومه عطایی به دلیل اینکه معصومه از شوهرش جدا شده بود و وی اصرار داشت که او به زندگی برگردد اما قربانی اسیدپاشی درخواست پدرشوهرش را قبول نکرد، بر روی صورت نامبرده اسید پاشید.

دوشنبه یکم اسفند ۱۳۹۰ خبر صدور حکم قصاص چشم در رسانه‌ها منتشر شد. پس از صدور حکم، معصومه عطایی به میزان دیه در نظر گرفته شده اعتراض داشت و محکوم‌علیه نیز معتقد بود که معصومه نابینا نشده است و به همین دلیل پرونده با اعتراض طرفین به دیوان عالی کشور رفت و در ‌‌نهایت حکم قصاص و پرداخت دیه که دادگاه تجدیدنظر اصفهان برای پدرشوهر معصومه به اتهام اسیدپاشی صادر کرده بود تایید شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید