خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳, 19th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۶/۲۴ ساعت ۲۰:۲۶:۱۷

    خانه  > اندیشه و بیان  >  محکومیت «بهار» به ۱۰ میلیون تومان جزای نقدی

محکومیت «بهار» به ۱۰ میلیون تومان جزای نقدی

خبرگزاری هرانا – شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران ˈسعید پورعزیزیˈ مدیر مسئول روزنامه توقیف شده ˈبهارˈ را به ۱۰ میلیون تومان جزای نقدی بدل از حبس محکوم کرد.

به گزارش هرانا، «جمال خندان کوچکی» وکیل مدافع مدیر مسئول روزنامه توقیف شده بهار عصر دوشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار حقوقی و قضایی ایرنا با اعلام این خبر افزود: دادگاه موکلم را در هر یک از عناوین اتهامی فعالیت تبلیغی علیه نظام و انتشار مطالب خلاف واقع به پنج میلیون تومان جزای نقدی بدل از حبس محکوم کرده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا به حکم دادگاه اعتراض خواهند کرد یا خیر گفت: به حکم صادره اعتراض نمی‌کنیم، زیرا فایده‌ای ندارد و نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

این در حالی است که روز گذشته سایت ایرنا گزارش داده بود: «پرونده مدیر مسوول روزنامه توقیف شده «بهار» نیز با شکایت دادستانی تهران، سازمان توسعه و تجارت ایران و علی باقری رییس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر و افشای نامه محرمانه سازمان توسعه تجارت ایران تشکیل شده بود که هیات منصفه مطبوعات متهم را درمورد دو شکایت نخست مجرم نشناخت و شکایت علی باقری را نیز وارد ندانست.»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید