خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۶/۱۰ ساعت ۱۴:۲۹:۱۸

    خانه  > کارگران  >  آزادی کارگران بافق به اتمام اعتصاب منوط شد

آزادی کارگران بافق به اتمام اعتصاب منوط شد

خبرگزاری هرانا – در حالی که اعتراض صنفی حدود ۵ هزار کارگر معدن سنگ آهن بافق صبح امروز (دوشنبه ۱۰ شهریور) به چهاردهمین روز متوالی وارد شده است، منابع ایلنا از بافق گزارش داده‌اند جلسه دیشب شورای تامین این شهرستان بدون نتیجه خاصی پایان یافته است.

به گزارش هرانا به نقل از ایلنا، همزمان با جلسه دیشب، حدود ۳ هزار کارگر معدن سنگ آهن بافق به همراه خانواده‌های ۸ کارگر بازداشت شده مقابل فرمانداری تجمع کرده بودند.

در همین رابطه، یکی از اعضای شورای اسلامی شهرستان بافق که خواست نامش فاش نشود، به ایلنا گفت: شورای تامین بافق از ساعت ۸ دیشب تا ساعت ۴ صبح امروز با حضور معاون سیاسی – امنیتی استاندار یزد، فرمانده نیروی انتظامی استان، فرمانده تیپ الغدیر سپاه استان، اعضای شورای اسلامی شهرستان بافق و نمایندگان کارگران تشکیل جلسه داد اما این جلسه بدون نتیجه خاصی پایان یافت.

او با اشاره به حضور مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد در جلسه دیشب تاکید کرد بسته ارائه شده به نمایندگان کارگران در این جلسه، ‌‌‌ همان پیشنهادهای پیشین بود.

به گفته این عضو شورای اسلامی شهرستان بافق، تکمیل کارخانه‌های جوار معدنی، لغو واگذاری ۲۸/۵ درصد از سهام معدن سنگ آهن بافق به شرکت فولاد خوزستان و پیگیری واگذاری ۱۵ درصد از سهام معدن به بافق برای توسعه زیرساخت‌های این شهرستان، محورهای اصلی مباحث طرح شده در جلسه دیشب بوده است.

بر اساس گزارش‌های رسیده از جلسه شب گذشته، آزادی ۸ کارگر بازداشتی معدن سنگ آهن بافق به پایان اعتصاب کارگران این معدن منوط شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید