خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳, 23rd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ ساعت ۹:۴۷:۱۷

    خانه  > زندانیان  >  تشکیل پرونده جدید برای بهنام ابراهیم‌زاده

تشکیل پرونده جدید برای بهنام ابراهیم‌زاده

خبرگزاری هرانا – برای بهنام ابراهیم‌زاده فعال کارگری زندانی به اتهام ارتباط با احمد شهید و یکی از گروههای سیاسی پرونده جدیدی باز شده و وی بلافاصله به یکی از بندهای زندان رجایی شهر که به زندانیان با محکومیتهای سنگین تعلق دارد منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، بهنام ابراهیم‌زاده فعال کارگری زندانی روز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه از بند ۱۲ زندان رجایی شهر کرج به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی منتقل شد.

در دادگاه برای این فعال کارگری پرونده جدیدی تحت عنوان ارتباط با احمد شهید و سازمان مجاهدین مفتوح شده و قرار است برای این پرونده جدید حکم صادر شود.

این فعال کارگری پس از بازگشت به زندان بجای بازگشت به بند سیاسی به بند ۱ زندان رجایی شهر که به زندانیان با محکومیتهای سنگین اختصاص دارد منتقل شد. گفتنی است، اکثر زندانیان بند ۱ با محکومیت اعدام روبرو هستند.

بهنام ابراهیم‌زاده فعال کارگری که از سوی دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده، در حال سپری کردن چهارمین سال محکومیت خود است. وی در تاریخ ۲۲ خرداد ۸۹ توسط ماموران امنیتی دستگیر شد و در دادگاه انقلاب ابتدا به ۲۰ سال زندان محکوم و حکم وی در دادگاه تجدید نظر به ۵ سال حبس تعزیری تقلیل یافت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید