خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  پرونده قصاص راضیه ابراهیمی پس از ماه رمضان تعیین تکلیف می شود

پرونده قصاص راضیه ابراهیمی پس از ماه رمضان تعیین تکلیف می شود

خبرگزاری هرانا-  در صورت عدم موافقت با درخواست اعاده دادرسی پرونده راضیه ابراهیمی عروس ۱۷ ساله‌ای که مرتکب قتل همسرش شده بود، احتمالا حکم قصاص بعد از ماه رمضان اجرا خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حسن آقاخانی وکیل پرونده راضیه ابراهیمی که این خبر را اعلام کرده، افزود: در رابطه با این پرونده مجددا درخواست اعاده دادرسی خود را به شعبه ۳۵ دیوان عالی کشور داده‌ایم که ممکن است با درخواست ما موافقت شود. در صورت عدم موافقت با درخواست اعاده دادرسی احتمالا حکم قصاص موکلم بعد از ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد.

گفتنی است راضیه ابراهیمی که در سن ۱۴ سالگی به خانه شوهر رفت و صاحب یک فرزند شد، ۴ سال پیش و در ۱۷ سالگی پس از سال‌ها اختلاف خانوادگی، شوهر خود را در خواب و با شلیک گلوله به قتل رساند. او پس از آن که یک بار تا پای چوبه دار رفت و برگشت، اکنون در زندان سپیدار اهواز است. یکم اردیبهشت ماه، وی به محل اجرای حکم برده شد ولی پیش از این که مادر مقتول صندلی را از زیر پای وی بکشد، می‌گوید که در هنگام ارتکاب جرم تنها ۱۷ سال داشته و نوجوان بوده است و همین جمله موجب می‌شود که به دستور قاضی اجرای حکم حاضر در محل، راضیه از صندلی پایین آورده شده و به سلولش بازگردانده شود تا به پرونده وی دوباره رسیدگی شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید