خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  بازگشت جواد فولادوند به بند ۳۵۰ زندان اوین

بازگشت جواد فولادوند به بند ۳۵۰ زندان اوین

خبرگزاری هرانا – جواد فولادنود پس از ۱۳ روز انفرادی به بند ۳۵۰ زندان اوین بازگشت و سایر نفرات کماکان در اعتصاب بسر می برند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، جواد فولادوند زندانی سیاسی بند ۳۵۰ که در پی وقایع پنج‌شنبه سیاه اوین (۲۸فروردین) به سلول انفرادی در بند ۲۴۰ منتقل شده بود، پس از ۱۳ روز انفرادی به بند ۳۵۰ بازگشت.

این درحالی است که مدت انفرادی وی از سوی شورای انضباطی زندان ۸ روز تعیین شده بود اما بنا به دستور آقای مومنی معاون زندان اوین، این زندانی سیاسی بدلیل اعتصاب غذا تا به امروز در انفرادی بند ۲۴۰ نگهداری شد.

یک منبع مطلع به گزارشگر هرانا گفت: «هنگام انتقال جواد فولادوند به بند ۳۵۰ هنوز آثار کبودی زیر چشم وی و همچنین زخم ساق پای وی کاملا مشهود بود.»

گفتنی است، هم‌اکنون سمکو خلقتی، رضا اکبری منفرد، غلامرضا خسروی، سهیل بابادی، بهنام ابراهیم‌زاده، محمد شجاعی، محمد امین هادوی، بهزاد عرب‌گل، سعید متین‌پور در سلول انفرادی بند ۲۴۰ در اعتصاب غذا بسر می‌برند.

منبع مزبور در ادامه گفت: «سمکو خلقتی بدلیل وخامت وضع جسمی در اعتصاب غذا نیست اما بهزاد عرب‌گل از یک هفته پیش در اعتصاب غذای خشک بسر می‌برد به گونه‌ای که در سلول انفرادی به وی سرم وصل کرده‌اند.»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید