خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  انتقال رضا شهابی به بیمارستان امام خمینی

انتقال رضا شهابی به بیمارستان امام خمینی

خبرگزاری هرانا – رضا شهابی فعال کارگری که از ۴۱ روز پیش دست به اعتصاب غذا زده به بیمارستان هزار تخت‌خوابی امام خمینی منتقل شد. مسئولین تاکنون اجازه ملاقات به بستگان وی را نداده‌اند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، صبح روز جاری رضا شهابی فعال کارگری زندانی در بند ۱۲ زندان رجایی شهر کرج به بیمارستان هزار تخت‌خوابی امام خمینی منتقل شد و در آنجا بستری گردید.

یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود به گزارشگر هرانا گفت: «نگهبانان زندان که مراقبت از رضا شهابی را بر عهده دارند تا این لحظه اجازه ملاقات ایشان توسط همسر و فرزندانش را نداده‌اند و خانواده قرار است برای گرفتن ملاقات فردا به نزد دادستان تهران بروند.»

وی در ادامه بیان داشت: «پزشکان بیمارستان مراقبتهای اولیه از رضا شهابی را آغاز کرده‌اند، ولی تا زمانی که خانواده اجازه ملاقات با رضا را پیدا نکنند وی به اعتصاب غذای خود ادامه خواهد داد.»

رضا شهابی زکریا، فعال کارگری و زندانی سیاسی روز یک‌شنبه ۱۱ خرداد ماه از بند ۳۵۰ زندان اوین به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد و در‌‌‌‌ همان روز در اعتراض به این انتقال دست به اعتصاب غذا زد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید