خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲, 23rd of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۰۹/۰۲ ساعت ۱۶:۵۳:۰۶

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ انتقال شاهین دادخواه به سلول انفرادی بند سپاه

هرانا؛ انتقال شاهین دادخواه به سلول انفرادی بند سپاه

هرانا؛ انتقال شاهین دادخواه به سلول انفرادی بند سپاه

خبرگزاری هرانا – شاهین دادخواه دیپلمات پیشین و زندانی سیاسی بند ۳۵۰ از چهار روز پیش به سلول‌های بند ۲- الف سپاه در اوین منتقل شده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، شاهین دادخواه روز سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه سال جاری از بند ۳۵۰ اوین به سلول انفرادی در بند ۲- الف سپاه منتقل و تا این لحظه از سرنوشت وی هیچ‌گونه اطلاعی در دست نیست.

یکی از نزدیکان وی به گزارشگر هرانا گفت: “این زندانی سیاسی را پس از نگارش نامه‌ای در خصوص مذاکرات هسته‌ای به سلول انفرادی بند سپاه منتقل شده است.”

گفتنی است دکتر شاهین دادخواه متولد ۱۳۵۰ کار‌شناس سیاسی امنیتی کشورهای خاورمیانه است که لیسانس خود را از دانشگاه ناپل ایتالیا، فوق لیسانس از داشگاه بیکنت ترکیه آنکارا و نهایتا دکترای خود را در رشته روابط بین الملل از دانشگاه مادرید اسپانیا دریافت کرده است.

وی که در سمت مشاور در شورای عالی امنیت ملی و جزو اعضا مذاکره کننده هسته‌ای تیم حسن روحانی مشغول به کار بوده است، سابقه شرکت در مذاکرات ایران امریکا در افغانستان، شرکت در مذاکرات سه جانبه ایران عراق امریکا در سال ۸۸ به سرپرستی کاظم قمی سفیر ایران در عراق و همکاری با مرکز مطالعات استراتژیک را در کارنامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید